HAKKIMIZDA

AVŞARLAR BEKO ANTALYA

İnsanların ihtiyaçlarına yönelik ürünler ve yapılar sunan, kaliteyi sürekli arttıran ve kendini sürekli geliştiren Avşarlar DAY.TÜK.MAL.TUR.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1988 yılında temellerini atmıştır. Avşarlar DAY.TÜK.MAL.TUR.TİC.SAN.LTD.ŞTİ. kurumsal markalarla çalışmaya 90'lı yıllarda Saray Halı bölge bayiiliği ile başlamıştır Doğu Garajı , Kumluca , Kepez , Dokuma gibi noktalarda hizmet vermiştir.

Türkiye nin en büyük şirketlerinden KOÇ HOLDİNG 'in en önemli markalarından biri olan BEKO nun Akdeniz bölge bayiiliğini 2000 yılından itibaren sürdürmektedir , günümüzde Güllük , Dokuma ve Kumluca Mağazalarıyla hizmet vermektedir.

Avşarlar DAY.TÜK.MAL.TUR.TİC.SAN.LTD.ŞTİ Perakendecilikteki tecrübesi ve sağladığı güvenle mobilya sektöründede hizmet vermektedir. Yıllardır birçok mobilya firmasıyla çalışmış ve güçlü bir referansa sahiptir.

Antalya 'nın hızlı gelişiminde rol oynayan AVM lerin açılmasını göz ardı etmeyerek 2010 yılında Özdilek Park AVM' de ve 2012 yılında Terra City AVM 'de Sony mağazalarıyla hizmet vermiştir.

Antalya'da inşaat sektörünün gelişiminde rol almayı hedefleyerek 2000 yılından itibaren girişimlere başlamıştır ve günümüzde aktif bir şekilde devam etmektedir. Modern mimari, estetik ve kaliteye vermiş olduğu önem ile Antalya yapı sektörünün 'güven inşaa etmeyi' hedef seçmiş sayılı firmaları arasında yer almıştır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterilen sektörlerde, uluslararası kalite standartlarında ürün ve hizmetleri ile müşteri odaklılığını daima üst seviyede tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığı başarıları uluslararası arenaya da taşımak ve büyüme potansiyeli gördüğü iş alanlarının önde gelen isimlerinden olmak.

MİSYONUMUZ

Otuz yıllık birikimini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümek.

STRATEJİMİZ

Şirketimizin ana stratejisi, temel faaliyet alanı olan inşaat ve perakendecilik sektöründeki özellikli konumunu korumak ve güçlendirmektir. Büyüme hedefimiz daha çok noktaya ulaşmak , yeni perakende mağazaları açmak ve inşaat sektöründe ulusal bir firma olmaktır.